Superemo veiniklaasid 6tk (650ml)

soodus

Superemo veiniklaasid 6tk (650ml)

48.50

3 makset 16.17€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Supremo veiniklaasid ennekõike punase veini serveerimiseks.

  • Kogus: 6tk
  • Mahutavus: 650ml
  • Kõrgus: 245mm
  • Materjal: Klaas
  • Toodetud: Itaalia

Kirjeldus

Supremo veiniklaasid 6tk

Toodetud väga kergest ja õhukesest klaasist, millel on siiski hea tugevus. Supremo veiniklaasid on kujult keskmisest huvitavamad ja elegantsed. Klaasides on punaste seisukohast omajagu palju ruumi, mis tahab hapniku juurdepääsu ja aroomide eraldumise. Samuti näeb kujust tulenevalt läbi erineva valguse veini värvust. Klaasi suuruse tõttu soovitame kasutada ennekõike punaste veinide serveerimisel.

Punase veini klaasid

  • Suur klaas, ümar kuju ja lai keskosa
  • Punased veinid vajavad laia õhutusala, et aroomid ja maitsed tuleksid esile
  • Mida täidlasemaid veine armastad, seda suuremat pokaali vajab
  • Meie punase veinide klaasit leiad siit

Joogiklaasid ja  “maitsekus” ehk ära joo ennast kännuämblikuks!

Mida tähendab erinevate jookide joomise juures “maitsekus” või “stiil” või “klass”? Kas igaüks ei võiks juua mida, millal, kuidas ja kui palju ta soovib? No absoluutselt võid, aga joogiklaasi valikud mida sa mingi joogi puhul teed, määravad ära selle kas oled kuldreeglite põhjal “maitsekas” või oled sellest kaugel. Seejuures on täiesti ebaolulised sinu maitse-eelistused alkoholi osas. Maitsegu sulle õlu, vein või kangem naps, siis sa kas oled maitsekas või ei ole – lihtne.

Maitsekus muidugi läheb oluliselt kaugemale kui joogiklaasid mida valida ja kasutada oskad. Seltskonnas viibides on esmatähtis suuta enda üle kogu õhtu jooksul kontroll säilitada. Maitsekas on vältida stseene ja teiste inimeste tuju rikkumist. Ehk siis maitsekas on mitte juua ennast “kännuämblikuks”. Selle viimase tähtsust ei saa alahinnata. Puudub võimalus, kus seltskond peab ennast “pumbaks” joonud kaaslast maitsekaks. Kui just kõik ei ole samal lainel, siis peetakse sellist käitumist seltskonnas vastupidiselt matsluse märgiks. Kui sõpradega saunaõhtu või onu juubeli osas võivad lugejate arvamused lahku minna, siis ühisosas ollakse ilmselt nõus selles, et avalikel sündmustel tuleb endast hea mulje jätmine kasuks. Ära joo ennast kännuämblikuks – lihtne!

Mida me üldse klaasidest ja karahvinidest teame?

Üks ei teadnud veel mõnda aega tagasi suurt midagi. Kui siis sedasama, et õigest klaasist on maitse ja emotsioon kuidagi paremad. Teine, kes on aegade algusest vinoteeki pidanud teab rohkem. Väidab, et on elu jooksul ostnud ligi 1000 klaasi ja pokaali. Keskmine on siis ehk natuke parem kui sinul, aga ei pruugi. Aitäh, kui oled meid juba klaaside, pokaalide või karahvinide osas usaldanud. See on meile suur asi!